Pasaga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasaga


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Išjodinėjimo maniežas

Go down 
+2
Just&MA
Mon Amie
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 29
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 11:08 am

Atvedu čia Dargard.Viską susitvarkau ir sėdu į balną.Pasiraginu jį į žingsnį ir mes žingsniuojame 5 ratus.Tuomet keliuosi žirgiuką į riščią.Apriščiuojame 2 ratus ir padarome piruetą.Susistabdau Dargard ir padarome levade.Buvo labai linksma.Levade padarėme dar 2 kartus.
-Šaunuolis Very Happy .

Paplojau žirgiui per kaklą ir padarėme Courbette.Jis labai gražiai padarė.Mes šį elementą darėme 2 kartus.Tada aš nulipau ir išsivedžiau žirgių iš maniežo. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 29
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 11:29 am

Atsivedu čia Štormą.
-Dirbsime. Laughing
Aš nuėmu poponą,susitvarkau kilpas ir pasiėmu steką.Užlipu,pasigaunu kilpą ir pasiraginu žirgių.Eidama susitvakau sedėseną ir steką.Apžingsniuojame 5 ratus ir pradedu ragintis Štormą į riščią.Jis meta ožį,piestuoja.Aš užvožiu jam steku ir jis pasineša per visą maniežą.Apzovaduojam porą ratų ir prisistabdau žirgą iki riščios.Jis stabdymo nepakenčia ir vėl pasineša.
-Jeigu nori taip-žaidžiam. Twisted Evil
Dar pradėjau stumti jį blauzda į priekį.Jis neatlaikė apkrovos ant priekinių kojų ir sustojo,spirdamas atgal.
-Tu pralaimėjai Razz .
Pasiraginau jį vėl iki riščios.Pavargęs,Štormas pakilo,bet bėgo lėtokai.
-Dabar jau tikrai rimtai dirbsime. Twisted Evil
Apšilimui padarome kojų keitimus ir paskersuojame.Paploju Štormui per petį ir pagiriu.Jis sustoja.Vėl raginuosi.Pakyla ir dirbame toliau:Petys vidun,platinimus ir kojų keitimus kas 2 tempus.Žirgas puikiai viską padaro.Su grakštumu Very Happy .Leidau pailsėti.Ilsėjomės 10min,nes jis buvo tikrai pavargęs.Po jų vėl kėliau riščią,po to zovadą.Jis kalė ožį.Tokį stiprų,kad vos neišskridau.Nubaudžiau jį su steku.Jis pasinešė,o aš jį pradėjau stabdyti,nes kaip treniruotėms-zovada per greita.Prisistabdžiau ir darome Appynument.Viską padarę,aš nulipau,susitvarkau kilpas ir apvedu Štoramą apie maniežą porą ratų.Tada išsivedu. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
 
Išjodinėjimo maniežas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaga :: Veikla :: Maniežai-
Pereiti į: