Pasaga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasaga


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Išjodinėjimo maniežas

Go down 
+2
Just&MA
Mon Amie
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeAntr. 03 25, 2008 11:07 am

Naujasis išjodinėjimo maniežas...

Išjodinėjimo maniežas Main-arena1
Išjodinėjimo maniežas Small-arena1


Paskutinį kartą redagavo Mon Amie, Št. 04 05, 2008 9:16 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Just&MA
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Just&MA


Pranešimų skaičius : 155
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius,Belmotas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimePen. 03 28, 2008 9:04 am

Ateinu su Lac... i manieza.Nuimu popona , pasitasiau balnakilpes,priverziau pavarza ir sedau ant Lacznos.
Apsilima darem-10 min.
Risciavau-5 min.
Zovada-5 min.
Riscia-7 min.
Zingsniu-8 min.
Na po to daviau jai cukraus gabaleli.Tuomet vel tas pats:
Zingsniu-5 min.
Risciavau-5 min.
Zovada-5 min.
Riscia-7 min.
Zingsniu-8 min
Veliau nulipau nuo Lac... ir pataisiau balna...kilpes.Uzdejau popona ir nuvedziau i garda.


______________________
eina arklys
Atgal į viršų Go down
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 4:13 am

Ateinu cia su Bora.Jai cia viskas hauja,todel zvalgosi,kaip paselusi.
-Na kaip tau cia?Grazu? Smile
As nuimu jai popona,ji sulankstau ir padedu ant staliuko.Tada susitvarkau balnakilpes ir priverziu pavarza.Apziuriu ar viskas tvarkinga ir sedu i balna.Pasiraginu Bora i zingsni ir ji pradeda kuo ramiausiai zingsniuoti.Apzingsniuojame 5 ratus ir pasikeiciame krypti.Vel apzingsniuojame 5 ratus ir as Bora pakeliu i riscia.Ji pradeda,aukstai keldama kojas risciuoti.
-Gerute mano,mazute.... - Vis gyriu.
Tuomet pradedame daryti skersavima.Ji graksciai ji padaro ir as jai papleksnoju per kakla.Tuomet ziuriu,kaip ji padarys "Petys vidun".
-Bora,nuostabu... Very Happy
Ji matosi dziaugiasi.As ja sustabdziau ir papleksnojusi per kakla duodu cukraus gabaleli.Tuomet vel pasiraginau ja i riscia ir paderme "Petys vidun".Ji graksciai ji padare.Pasikeiteme krypti.Ir pradejome ilsetis.Ilsejomes 10min. Tada as pasiraginau Bora i zovada ir ramiai apzovadavome 5 ratus.Tada as ja sustabdziau,nulipau nuo jos,sutvarkiau balnakilpes,atverziau pavarza.Nuo staliuko paimiau popona ir uzdejau ji.Isejome.... Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimePir. 04 07, 2008 8:34 am

Ateinu su volturno.
paverziu pavarza ir uzsedu ant zirgo.Pagiriu kad jis nepasibaide.
Pradedame apsilima zingnsiu.
Apeiname kelis ratukus laisvais pavadziais, kuriuos dabar jau susitrumpinu. Zingsniu padrome Voltukus
Po to keliames risciuke.Mes parisicuojame kokias 7 minutes lengva risciuke ir imames darbo:
' Skersavimas [ Zirgas dar ne labai gerai daro]
'' Trumpinimas,ilginimas [riscios]
' Traversas
' Perejimai


- Aj gerutis mano Wink Zirgas ne blogai viska padare
Pagiriu zirga ir leidziu jam atsikvepti uz gera darba.
Atsikvepe 5 minutes mes keliames ristele

apjojam ratuka ir keliam zovada.Zirgas ne iskarto pakelia
Pazovaduoajme 6 minutes ir padarom voltu ir perejimai
Pakeiciam krypti ir padarom ta pati...
Parisicuojame laisvais pavadziais 5 minutes ir zingsniuojam 10 min
Nulipu,susitvarkau balna ir einam atgal i garda...
Atgal į viršų Go down
vanille
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
vanille


Pranešimų skaičius : 136
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Giedros gardas.

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 2:03 pm

Ateinu su Kupa...As nuo jos nuimu popona ir padedu ant staliuko tribunose...
Padejus priveržiu pavaržą,ir su biškutėliu baimes lipu ant jos,uzlipusi ji jau pradeda eiti,bet man reikia dar ir balnakilpespasitaisyti...Sustabdau kupole kol ji ramiai pradeda stovet,pasitaisau tas nelemtas balnakilpes...Išsiraginu Kupolę i žinginę,mes ėjome ramiai kokias 5 min. bet pamatau,kad i mus bėga kitas žirgas,kai atstumas buvo tarm musu kupa nubego zovada link tribunu...as ja susitabdau, vėl keliamės i zinginę taip jojom dar 7 min.
-Na laikas butu jau ir pariščiuoti ?
Išsikeliui rišcia,ji ramiai riščiuoja,aš jau nebe bijus kupos bajerių,ne buvo ir baisiau...
Pariščiavome apie 7 min.
Išsikėlėm i zovada jos zovada buvo truputuka dar neapšlyfuota...
-Na teks pasitenkinti ir tuom ka turim,-pasakiau.
Aš ja stabdžaiu iki riščios,pariščiavome apie 9 min.
Leidau kupai atsipusti po zovados ir panašių dalyku...
žinginė tesesi apie 10 min.Ir vel kelemes i risčią,pariščiavome 5 min.
Ir dar kelemes i zovada,zovadavome 5 min.
-Uoj gerute,gera mano kupole...
Aš ja pagyrusi vel leidau zirgui atsipusti ejome 3 ratus žingine.
Kai sustojom prie tribunų as nušokau nuo žirgo ir atveržusi pavaržą uždedu poponą,vel ją paglostau ir mes einame i gardus... Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://Belmontas.forumotion.com/
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 04 23, 2008 5:52 am

Ateinu čia su Kupole ir susitvarkau balnakilpes,priveržiu pavaržą.Tada įsėdu į balną ir pradedu žingsniuot.
-Na,šiandien gerai padirbėsime. Smile
Apžingsniavome 3 ratus ir aš pakėliau riščią.Kupa labai sunkiai pakilo,bet visgi pakilo Smile .Apriščiavom 1 ratą ir pradėjome daryti skersavimus.Ji nelabai gerai padarė,nes tik pirmą kartą darė.Dar pabandėm.Truputį geriau.Dar kartelį... Dar geriau.Taip po 10 min,padarė visai neblogai.Pailsėjimui padarėm 3 voltus ir nuleidom žingsniuką.Paplojau kumelei per kaklą ir padaviau cukriuką.Pasilsėjom po 2-jų ratukų žingsniu.Pasikėliau riščią ir vėl padarėm skersavimą.
-Na,neblogai neblogai Wink .
Pasikėliau zovadą su laisvais pavadžiais.Apzovadavom 1 ratą.Susistabdžiau ir nulipau.Viską sutvarkiau ir išėjau su Kupole,iš maniežo.
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 04 23, 2008 8:08 am

Ateinu čia su Lączna.Viską sutvarkau ir užlipu.Pasiraginu į žingsnį.apžingsniuojame 3 ratus ir aš pasikėliu kumelę į riščią.Apriščiuojam 1 ratą ir pradedam mokintis skersuoti.Kai pirmą kartą padarėm,gavosi labai blogai.Antrą ir trečią kartą,nepagerėjo padėtis. Rolling Eyes Taip darėm apie 10min,kol pagaliau kažkas pradėjo gerėti.
-Jau geriau... Wink
Taip be poilsio skersavom 20min,kol gavosi labai gerai.Tada aš pasiraginau Lączną į zovadą.Padarėme voltų.Tada aš nulipau,viską sutvarkiau ir išėjau. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Just&MA
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Just&MA


Pranešimų skaičius : 155
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius,Belmotas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimePir. 04 28, 2008 7:46 am

Ateinu su Lączna į maniežą.Priveržiu pavaržą,pataisau balnakilpes.
-Na jojam?
-Prrrr...i ha ha...
Atsisėdau ant Lącznos.
-Kk k kk...Jojam.Žingsniu.
Dirbom taip:
Apšilimas~10min.
Riščia~5min.
Žingsnis~2min.
Zovada~8min.
Riščia~10min.
Žingsnis~5min.
Abi labai pavargome...Nulipau nuo Lącznos ir pataisiau balnakilpes.
-Na eime...,pupse.

P.S. Atsiprašau,kad tai trumpai sorry tiesig skubėjau su Mon Amie į mišką. Very Happy Razz
Atgal į viršų Go down
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimePir. 04 28, 2008 10:47 am

Atsivedu čia Lączna.Viską susitvarkau ir užlipu.Pasiraginu kumelę į žingsnį.Ji pradeda žingsniuoti ir mes žingsniuku apeiname 5 ratus apie visą maniežą.Tada žingsnyje pradedame dirbti:darome skersavimą.Ji nelabai suprantą,ko iš jos nori,tad vėl bandome.Na daug,maž viską suprato ir neblogai padarė.Aš paplojau per kaklą ir pasikėliau riščią.Vėl pabandėme padaryti.Ji padarė labai gerai.Dar truputį paskersavome ir padarėme porą voltų.Pasikeitėme kryptį.Tada vėl pradėjome skersuoti.
-Kadangi jau skersuoji normaliai ir žingsnyje ir riščioje,kelsime zovadą ir bandysime skersuoti.Tik tu nesijaudink,jeigu nepavyks,gerai?-pasakiau Lącznai ir ją padrąsinau.
Tada pasikėliau zovadą ir pradėjome skersuoti.Aš pajutau,kad jai nepavyko,bet nė kiek nenusiminiau.Dar kartą pabandėme.Nepagėrėjo rezultatas.Taip skersavome apie 20min ( Shocked ),kol galiausiai labai gerai pavyko.Aš paplojau per kaklą ir leidau pailsėti.Kol ilsėjomės,aš žvilgtelėjau į laikrodį-Lącznai treniurotės liko 10min.Ir tas 10min mes ilsėjomės Very Happy .Nulipau,viską sutvarkiau ir išėjau...
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeAntr. 04 29, 2008 7:59 am

Ateinu su Mon Amie.Susitvarkau kilpas ir prisiveržiu pavaržą,sėdu į balną.Pasiraginu ją į žingsnį.Apžingsniuojame 5 ratus ir aš pasikėliu kumelę pirmąjai riščiai.JI pakyla ir aš pradedu skersuoti.Ji puikiai skersuoja.Tada mes padarome voltą ir pasikeičiame kryptį.Pradedame skersuoti į kitą pusę.Irgi gaunasi puikiai.Aš paplojau Mon Amuškei per kaklą ir padaviau cukriuko.Tada pasikėliau zovadą ir vėl pabandėme paskersuoti.Nepavyko... Vėl pabandėme.Vat dabar jau geriau.TAi zovadoje skersavome apie 15 min.Po šio darbo kumelei leidau pasiilsėti.Mažoji ilsėjosi apie 10 min.Tada aš ją vėl pasikėliau į riščią ir apriščiavome porą ratų.Tada aš sustabdžiau Mon Ami ir nulipau.Susitvarkiau kilpas ir atveržiau pavaržą,išėjau. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 8:25 am

Atvedu čia Kupolę.Susitvarkau kilpas ir priveržiu pavaržą.Įsėdu į balną ir pasiraginu ją į žingsnį.Ji pradeda žingsniuoti ir mes apžingsniuojame 5 ratus.Tada aš pakėliu riščią ir pradedame mes skersuoti.Ji viską puikiai darė ir aš tuo labai džiaugiausi. Very Happy Taip skersavome dar 5 min,kad galutinai įtvirtintume mokėjimą skersuoti.Tada aš pasiraginau Kupą į zovadą.Apzovadavome 1 ratą ir aš pradėjau mokinti kumelę skersuoti zovadoje.Ji maždaug suprato ir mes pradėjome daryti.Nepavyko,kaip aš ir tikėjausi.Pabendėme dar kartą.Vėlgi nepavyko.Taip skersavome 20 min,bet vistiek nepavykdavo,bet rezultatai po truputį gėrėjo.Aš sustabdžiau Kupą ir leidau jai pasiilsėti.Ji ilsėjosi 10 min.Tada aš vėl pasiraginau zovadą ir skresavome.Likusį treniruotės laiką skersavome.Šiandien dirbti sekėsi neblogai.Aš sustabdžiau kumelę ir nulipau.Viską sutvarkiau ir išsivedžiau ją. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 9:03 am

Atvedu čia Lączna.Viską susitvarkau ir sėdu į balną.Pasiraginu į žingsnį.Apžingsniuojame 5 ratus ir aš pakeliu riščią.Mes pradedame skersuoti.Kumelė viską neblogai daro.Paskersavome 10 min ir padarėme voltą.PAsikeitėme kryptį ir vėl skersavome 10 min.Tada aš pasikėliau zovadą ir pabandėme skersuoti.Jai nepavyko.Mes dar kartą pabandėme.Nepavyko.Taip skersavome 20 min,bet vistiek nepavyko.Tada leidau žirgui pailsėti,nes kumelė pavargo.Mes ilsėjomės 10 min,o po to aš vėl kėliau zovadą.Vėl skersavome ir vėl nepavyko.Bet kai iki treniruotės pabaigos liko 5 min,jai pradėjo labai sektis.Tada ji pradėjo viską daryti,o aš ją susistadžiau ir išsivedžiau iš maniežo... Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Just&MA
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Just&MA


Pranešimų skaičius : 155
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius,Belmotas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 9:23 am

Ateinu čia su Lącznute.Ir einame su ja į maniežo galą.Atėjusios Lączna pradeda platinti ratą ir eiti sparčiu žingsniu.Jai viskas puikiai sekasi.
-Šaunuolė mano mergaitė...
Plekšteliu jai su botagu pe užpakalį ,kad keltusi į riščią.
-Riišššščččiiiiaaa...
Ji pradeda ramiai riščiuoti.
-Gerai,taip ir toliaiu.
Po to jai sakau:
-Sparti riščia.
Ji pradeda riščiuoti labai greitai.
-Liux...
-Prrr.I-ha-ha...
Po to vėl gi jai sakau:
-Šuolis...
Ji pradeda zovaduoti.Zovaduoja apie 10 minučių.
-Na ką pavargai?Na "ŽIINNNGSSSNNNIIIUUU" .
Ji pradeda labai lėtai žingsniuoti.
-Nu ir ko tu šen tokia apsnūdusi???Blogai išsimiegojai?
Kad ja prajudinčiau įsakiau jai keltis į zovadą.Ji zovadavo puikiai bei labai gražiai.
-Na va ...Puiku.
Po 10 minučių zovados sustabdžiau ją.
-Žiiinnngggsssnnniiiuuu.
Ji sustojo. Nusivedžiau ją prie popona ir jį jai uždėjau ir nuvedžiau į arklides... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 9:57 am

atsivedu cia "The Spirit on Sunsair".Uzlipu ir zingsniuoju 5min.Tada pradedu risciuti.Risciuju:
5min.Apsilimui lengvaja riscia su ilgu pavdziu.
5min.Jau susiregniu ji.Ir toliau risciuju.
Pailsiu 2min.Zingsniu.Pakylu riscia mokojmaja.Pasidarau petis vidun.Tad paredu daruti skersavima ir paplatinima.Pailism ir keliu zovada.Zovaduoju 2min.Ir darau voltus.Tada pkeiciu krypti (per kojos keitima).Ir is istrizaines einu daryti koju keitimus kas 2 tempus.Tada pasidarau piruetu ir appyamment.Paislim ir is riscios pasidarau pasaza su piaffe.Baigus duodu ilga pavdi Sunsair nuleidzia galva ir ramiai zingnsiuja.Pabaigus isjoju is maniezo.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 11:07 am

Atvedu čia Momentą.Jis apsižvalgo ir suprnkščia.Aš nuimu jam poponą,susitvarkau kilpas,priveržiu pavaržą ir sėdu į balną.Pasiraginu jį į žingsnį.Jis pradeda žingsniuoti ir mes apžingsniuojame 5 ratus.Tada pasikeliu riščią ir aš pradedu jį mokinti skersuoti.Pirmi 3 kartai jam sekėsi blogai,bet po to padėtis ėmė taisytis.Paskersavome apie 5 min. ir aš leidau pailsėti žirgiui Very Happy .
-Gabus tu išjodinėjime Cool .
Aš paplojau jam per kaklą ir padaviau cukraus gabaliuką.Mes žingsniavome apie 10 min.Tada pasikėliau Momentą į zovadą ir vėl pabandėme skersuoti.Jam iš pirmo karto pavyko Exclamation Shocked .Aš to nesitikėjau,bet labai apsidžiaugiau.
-Uoi,gerą žirgelį nusipirkau Shocked .
Dar paskersavome ir aš susistabdžiau jį,nulipau ir viską sutvarkiau ir išsivedžiau arklidėn. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 11:58 pm

Atvedu čia Štormą.Viską susitvarkau ir sėdu į balną.Pasiraginu jį į žingsnį.Apžingsniuojame 5 ratus ir aš keliu pirmąją riščią.Jis mesteli mažą ožiuką ir ramiai pakyla.Apriščiuojame porą ratukų ir darome "Petys vidun".Jis puikiai padarė.Mes dar kartą jį padarėme.Vėl gerai.Taip tą patį elementą darėme dar 5 kartus.Tada leidau žirgiui pailsėti ir paplojau per kaklą.Pasiilsėjome 5 min ir vėl kibome į darbą.Darėme paplatinimus,kojų keitimus (kas 2 tempus),istrižainėje kojų keitimus.Kai viską padarėme aš pasiraginau žirgių į zovadą.Apzovadavome 2 ratus ir aš jį sustabdžiau ir nulipau.Viską sutvarkiau,uždėjau pooną ir išsivedžiau. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimePen. 05 02, 2008 7:09 am

Atvedu čia Štormą.Viską susitvarkau ir sėdu į balną.Pasiraginu jį į žingsnį.Mes apžingsniuojame 5 ratus ir pakylam riščią.Apriščiuojame 1 ratą ir aš paprašau,kad jis padarytų "Pentys vidun" elementą.Jis jo nepadaro ir aš nubaudžiu jį stekučiu.Vėl pabandome.Jis gražiai padaro ir aš tuom džiaugiuosi.Tada padarome kojų keitimus,kas 2 tempus.Po to padarome kojų keitimus kas 1 ir 3 tempus.Žirgas viską puikiai daro.Tada leidžiu jam pailsėti.Apžingsniuojame 2 ratus ir vėl kylame riščią.Padarome serpantiną ir praplatinome riščią.Dar padarome atsitraukimą,sukinį per užpakalį ir priekį,traversą ir pasažą.Sustabdau žirgą ir nulipu.Viską sutvarkau ir išsivedu jį. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimePen. 05 02, 2008 7:53 am

Atvedu čia Dargard.Viską susitvarkau ir sėdu į balną.Pasiraginu jį į žingsnį ir mes žingsniuojame 5 ratus.Tuomet keliuosi žirgiuką į riščią.Apriščiuojame 2 ratus ir padarome piruetą.Susistabdau Dargard ir padarome levade.Buvo labai linksma.Levade padarėme dar 2 kartus.
-Šaunuolis Very Happy .
Paplojau žirgiui per kaklą ir padarėme Courbette.Jis labai gražiai padarė.Mes šį elementą darėme 2 kartus.Tada aš nulipau ir išsivedžiau žirgių iš maniežo. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimePen. 05 02, 2008 2:15 pm

Atsivedu cia Landro.Uzlipu.Ir zingsniuju 5minutes aplink manieza.Tada pradedu risciuti.Pirmasias 4 minutes su nuleista galva(zirgo)po to ja susiremiu.Prebegus 7min.Stoju i 20m.rata.Ir taip risciuju iki 10min.Persivedu i zingsni.Ir zingsniuju apie 3minutes.Tada sedu i mokamaja riscia.Ir pasidarau voltus.Veliau "petis vidun".Zingsniuoju 2min.Ir keliu"zovada".Zovaduoju 4min.Aplink manieza,tada istoju i voltukus,20m.rata.Pakeiciu puse(per riscia),ir vel keliu zovada.Zovaduoju 4min.ir i kita puse.Tada persivedu i zingsni.Ir atiduodu zirgui pavadi.Zingsniuoju energingai aplink manieza.Prijoju prie duru,nulipu ir susitvarkau kilpas.Permetu pavdi per galva.Apvedu Landro aplink manieza apie 2 ratus ir vedu i garda. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeŠt. 05 03, 2008 12:55 pm

Atvedu čia Mon Amie.Nuimu jai poponą ir priveržiu pavaržą,pasitaisau kilpas.Sėdu į balną ir pasiraginu kumelę į žingsnį.Mes apžingsniuojame 5 ratus ir kylam pirmąjai riščiai.Apriščiuojame porą ratukų ir paskersuojame.Padarome du serpantinus ir pradedame daryti varžybinę schemą:
A Įjojimas sutelkta riščia.
X Sustojimas. Pasisveikinimas. Tęsti sutelkta riščia.
C Posūkis kairėn.
HXF Vidutinė riščia.
F Sutelkta riščia.
K-E Petys vidun dešinėn.
E10m. voltas dešinėn.
E-H Traversas dešinėn. (koef. 2)
MXK Vidutinė riščia. (koef. 2)
K Sutelkta riščia.
F-B Petys vidun kairėn.
B10m. voltas kairėn.
B-M Traversas kairėn. (koef. 2)
C Sustojimas. Atsitraukimas per 3-4 žingsnius. Tęsti vidutine žingine.
H Posūkis kairėn.
Tarp G ir M Patrumpinti žingsnius. Pusė sukinio ant užpakalinių kojų kairėn. Tęsti vidutine žingine.
Tarp G ir H Patrumpinti žingsnius. Pusė sukinio ant užpakalinių kojų dešinėn. Tęsti vidutine žingine.
M Posūkis dešinėn.
M-R Vidutinė žinginė.
R-K Laisva žinginė. (koef. 2)
K-A Vidutinė žinginė.
Prieš A Patrumpinti žingsnius.
A Sutelktas šuoliavimas iš kairės kojos.
P 10m. voltas kairėn.
Tarp P ir B Paprastas kojos keitimas. (koef. 2)
R-S Pusė 20m. rato. Atvirkštinis šuoliavimas.
S-F Vidutinis šuoliavimas. (koef. 2)
F Sutelktas šuoliavimas.
V 10m. voltas dešinėn.
Tarp V ir E Paprastas kojos keitimas. (koef. 2)
S-R Pusė 20m. rato. Atvirkštinis šuoliavimas.
R-K Vidutinis šuoliavimas. (koef. 2)
K Sutelktas šuoliavimas.
A 20m. ratas kairėn, žirgo kūno pailginimas neprarandant sutelkimo. (koef. 2)
Prieš A Patrumpinti pavadžius.
F Sutelkta riščia.
B Posūkis kairėn.
X Posūkis dešinėn.
G Sustojimas. Atsisveikinimas.

Mon Amie manimi pasitikėjo.Padarė tikrai neblogai.Tada aš leidau jai pasiilsėti.Kumelė ilsėjosi 10 min.Po kiek laiko pasikėliau zovadą.Apzovadavome 3 ratus ir aš persivedžiau meilę į žingsnį.Galiausiai visiškai sustabdau ir nulipu.Nusivedu ją,uždedu poponą ir išsivedu. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimePir. 05 05, 2008 7:41 am

Atkeliaujam i manieza su Dargard. Pasiruosiu zirga ir uzsedu.
Kelis ratus zingsniuojam aplink sienele. Po 5min paraginu riscia ir keleta minuciu risciuojam apsilimui.
Veliau padarom kelis voltus ir begam per kavaletes. Po kavaleciu iskart sukam serpentina ir taip kelis kartus.
Po kiek laiko dar leidziu mažzui pailsėt ir vel keliam riscia.

Paskersuojam ir padarom petys vidun. Po to piaffe
Vel zingsniuojam ir ruosiamės zovadai.
Po 5 min keliam zovada. Apie 9min zovaduojam aplink sienele.

Po to mes atlikom koju keitimus ir atsitraukima nuo blauzdos
- Nu viskas
Pagiriu zirga uz puiku darba
3 min ramiai risciuojam ir 8 zingsniuojam
Nulipu,viska susitvarkau ir iskeliaujam atgal i arklides
Atgal į viršų Go down
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 05 07, 2008 4:40 am

Atsivedu cia Landro.Uzlipu.Ir zingsniuju 5minutes aplink manieza.Tada pradedu risciuti.Pirmasias 4 minutes su nuleista galva(zirgo)po to ja susiremiu.Prebegus 7min.Stoju i 20m.rata.Ir taip risciuju iki 10min.Persivedu i zingsni.Ir zingsniuju apie 3minutes:
-Geras,Landriuska.Ir paduodu jam skanseta.
Tada sedu i mokamaja riscia.Ir pasidarau voltus.Veliau "petis vidun".Zingsniuoju 2min.Ir keliu"zovada".Zovaduoju 4min.Aplink manieza,tada istoju i voltukus,20m.rata.Pakeiciu puse(per riscia),ir vel keliu zovada.Zovaduoju 4min.ir i kita puse.Tada persivedu i zingsni.Ir atiduodu zirgui pavadi.Zingsniuoju energingai aplink manieza:
-Geras,padirbejai is peties.
Prijoju prie duru,nulipu ir susitvarkau kilpas.Permetu pavdi per galva.Apvedu Landro aplink manieza apie 2 ratus ir vedu i garda. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
pikadone
Aplinkos tvarkytoja
pikadone


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2008-04-09

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 05 07, 2008 5:36 am

Ateinu cia su Holly Day .sis ramiai apsizvalgo ir mes sustojam ties maniezo staleliu. as priverziu pavarza ir mes pradedam zingsniuoti.pazingsniuoju 6 min. tada pakeliu riscia .aprisciuoju 4 ratus ir riscia darau voltukus.veliau susistabdau i zingsni ir mes pazingsniuojam 2 min tada asvel keliu riscia ir suremiu galva.taip aprisciuojam 6 ratus ir keiciam krypti.apsisukus pazingsniuojam ir as vel keliu riscia padaru skersavima ir serpantinus. veliau pabandau petys vidun gaunasi visai neblogai , bet dar reikia padirbeti.pazingsniavus keliu zovada apzovaduojam 1 rata ir as darau perejimus is zovados i riscia ir atvirksciai.pazingsniuojam
-saunuolis mano,-pagiriu Holly Day Razz
veliau sukames i kita puse ir as padarau ta pati. pazingsniuojam kad jis atvestu ir einam namo. Very Happy
Atgal į viršų Go down
pikadone
Aplinkos tvarkytoja
pikadone


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2008-04-09

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimeTr. 05 07, 2008 5:50 am

atjoju cia su lorens .pasivrziu pavarza ir pradedu zingsniuoti.siandien ji gerai nusiteikus darbui! Shocked

5min.apzingsniuoju,
keliu riscia ir padarau istrizaines ir piaffe.veliau suremiu galva ir mes parisciuojam dar ratuka.zingsnis ir keiciam krypti.
apzingsniuoju su lorens 3 ratus ir pakeliu riscia padarau petys vidu .jai puikiai tai iseina. Very Happy po zingsnio keliam zovada.padarom koju keitimus i abi puse ir astuoniukes.pazingsniuojam as ja pagiriu ir mes nukulniuojam namo! Surprised
eina arklys
Atgal į viršų Go down
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitimePen. 05 09, 2008 6:11 am

Atsivedu cia Landro.Prisiverziu pavarza ir uzlipu zingsniuoju 3 min.Tada pakeliu riscia ir apsilimui risciuoju 3min.Tada susirengiu galva ir risciuoju is kartos:
1min.Lengvas jojimas aplink manieza.
3min.Voltai.Is pardziu 20m.Tada 10m.Ir 8m.
4min.Serpantinai.
Zingsnis.Keiciam krypti.Islsimes 1min.Tada vel risciuojam lengvaja:
2min.Voltai.
2min.Istrizaines.
3min.Stojam "petis vidun":
-Geras,nu ka siandien tavo diena ane?Duodu jam skanesta.
Sedu i mokamaja:
3Min."petis vidun"
4min."skersavimas":
-Va geras skersavimas.
4min."riscios platinimas"
Zingsnis 2min.Keliam zovada.Ir zoavduojame:
2min.Apsilimui:
-Stop ne ta koja.Pasiikeiciu koja ir toliau darau:
Voltukus 20m.ir 10m.
3min."petis vidun"
4min."skersavimas"
Per istrizaine paprastas koju keitimas.Ir toliau i kita puse:
1min.Voltukai.
1min."petis vidun"
1min."skersavimas":
-Geras,saunuolis.Duodu jam skanestu ir pagiriu per pety.
Duodu jam pavadi ir zingsniuoju 10min.aplink manieza:
-Gerutis,visai pasitaisiai per sia savaite.
Vos tik ji pagiriau jis sumane mesti"ozy",bet as jam su steku uzvoziau ir sis nurimo:
-Kas darosi a???
Nulipu nuo jo.Apvedu ji aplink manieza 1 rata ir vedu i arklides. (Daug dirbom) Shocked
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
Sponsored content





Išjodinėjimo maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo maniežas   Išjodinėjimo maniežas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Išjodinėjimo maniežas
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaga :: Veikla :: Maniežai-
Pereiti į: