Pasaga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasaga


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Konkūro maniežas

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeAntr. 03 25, 2008 11:05 am

Naujutėlaitis konkūro maniežas.Sėkmingo jojimo.

Konkūro maniežas 1012162540nq5


Paskutinį kartą redagavo Mon Amie, Št. 04 05, 2008 9:15 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeŠt. 03 29, 2008 1:02 pm

Atejau cia su El Fabio.Priverziau jam pavarza,sutvarkiau balnakilpes ir nuemiau popona.Tada pririsau ji prie stulpo ir nuejau pastatyti kliuteliu,kurias siandien josime:
Kryziuka~40cm
Kryziuka~50cm
Kryziuka~60cm
Kryziuka~70cm
Statmena~50cm
Statmena~60cm
Statmena~70cm
Statmena~80cm
Statmena~90cm
Lygiagrete~60cm
Lygiagrete~70cm
Lygiagrete~80cm
Lygiagrete~90cm
Lygiagrete~1m
Lygiagrete~1.10cm
Tuomet nuejau pas El Fabio,kuris tyrinejo aplinka.As uzlipau ant jo ir pasiraginau ji i zingsni.Apsilima dareme ilgokai~apie 20min.
Zingsniu~7min
Riscia~10min
Zingsniu~5min.
Po apsilimo as pasiraginau El Fabio i riscia ir pasukau i visus is eiles kryziukus.Jis matosi susikaupes,pasiruoses sokti.Jis ramiai persoko per pirmaji kryziuka.Taip pat ir per antra,trecia.Tik ne per ketvirta.Jis numete viena karti.Pirma karta gyvenime.As ji pristabdziau ir papleksnojau per kakla.
-Gerutis.....
As ji vel pasiraginau i zingsni ir apzingsniavome 2 ratus.Po to pasikeiteme krypti.Apsipratimui apzingsniavome 1 rata ir as Fabio pasikeliau i riscia.Pasukau i kryziukus.Jis lengvai striktelejes persoko per visus kryziukus.Tada as ji pagyriau ir pasikeliau i zovada.Apzovadavome 1 rata ir as ji pasukau link statmenu.As jauciau,kad jis bijo sokti.Kur cia nebijosi-savaite nesoko,per tokias kliutis. Exclamation Exclamation Exclamation Jis perskrido per kliutis ir statmenu eiles pabaigoje as jam padaviau cukraus ir papleksnojau per kakla.
-Gerutis mano. Smile
As jam leidau pailseti 10min,ir po to vel kibome i darba.Apzovadavome 2 ratus ir as ji pasukau link lygiagreciu.Jis pradejo greiteti pries pat kliutis.As pasilenkiau,nes bijojau,kad jis gali nepersokti.Bet kuo graziausiai persoko.
-Saunuolis Very Happy .To is taves nesitikejau. bounce
Mes pakeiteme krypti ir apzingsniavome 5 ratus.
Tada as nulipau ir sutvarkiau balnakilpes,priverziau pavarza ir uzdejau popona.Vel ji pririsau,nes reikejo tas kliutis sutvarkyti.Viska sutvarkiusi atsirisau El Fabio ir isejau is maniezo i garda.
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeŠt. 04 05, 2008 8:59 am

Atkeliauju čia su Cholstomer.Jį pririšu,o pati einu pastatyti kliūčių.Pastačiau šiais kliūtis:
Kryžiuką~50 cm
Kryžiuką~60 cm
Kryžiuką~70 cm
Kryžiuką~80 cm
Statmeną~60 cm
Statmeną~70 cm
Statmeną~80 cm
Statmeną~90 cm
Statmeną~1 metras
Lygiagretę~70 cm
Lygiagretę~80 cm
Lygiagretę~90 cm
Lygiagretę~1 metras
Lygiagretę~1.10 cm
-Nu,šiandien turėsim darbo. Smile
Nuėjau prie Cholstomer.Nuėmiau poponą,pasitvarkiau balnakilpes ir priveržiau pavaržą.Sėdau į balną. Smile Pradėjome žingsniuoti.žingsniavome 10 min. kol aš nepasikėliau eržilo į riščią.Jis palenkė galvą ir lengva ristele apibėgo į ratą.Tuomet pasukau jį į kryžiukus.Dar riščiuodama spėjau pasakyti :
-Nebandyk pasikelti į zovadą,Cholstomer. Smile
Jis šoktelėjo ir peršoko per kryžiukus.
-Šaunuolis.... - sustabdžiau jį ir paplekšnojau per kaklą.
Vėl pasiraginau į riščią.Jis pakilo.Apriščiavome č ratus ir pakėliau Cholstomer į zovadą.Jis metė ožį ir pasikėlė.Aš ė tai neatkreipiau dėmesio,nes jau buvau pripratusi prie Mon Amie ožių.O Cholstomer ožiai buvo tokie patys,kaip Mon Amie Rolling Eyes .... Zovadoje pasukau žirgą į kryžiukus.Jis peršoko ir padarė prėjimą į riščią.O aš jį vėl pasiraginau į zovadą,kad būtu lengviau peršokti per statmenas.Jis išrietė galvą ir grakščiai peršoko.
-Šaunuolis cheers Smile
Pažingsniavome 10 min. Jis buvo pavargęs,todėl jam nelabai užteko 10 min. pasiilsėti... Po ilgo žingsniavimo vėl pasiraginau Cholstomer į zovadą.Apzovadavome 3 ratus ir aš jį pasukau į lygiagretes.Per pirmasias jis peršoko neblogai.Einant į galą kliūčių jam pradėjo darytis sunku ir todėl dvi paskutiniasias kliūtis nuvertė.Po to aš nulipau nuo jo,atveržiau pavaržą,sutvarkiau balnakilpes ir uždėjau poponą.Išsivedžiau....
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 11:45 am

Ateinu čia su Mon Amuku.Priveržiu pavaržą ir susitvarkau balnakilpes.Sėdu į balną.Tik tada prisimenu,kad reikia pastatyti kliųtis.Vėl nulipu ir pririšu Mon Amie prie stulpelio.Pati nueinu į sandėliuką ir pradedu statyti šiais kliūtis:
Kryžiuką~50cm
Kryžiuką~60cm
Kryžiuką~70cm
Kryžiuką~80cm
Statmeną~60cm
Statmeną~70cm
Statmeną~80cm
Statmeną~60cm
Lygiagretę~50cm
Lygiagretę~50cm
Lygiagretę~50cm
Pastačiusi kliūtis uždarau sandėliuką ir nueinu pas Mon Amie.Ji žvalgėsi aplink ir bandė nukąsti kordą,prie kurio ji buvo pririšta.
-Mon Amie baik. Exclamation Wink
Atsirišau ją.Užlipau ir pasiraginau į žingsnį.Ji pradeda žingsniuoti.Apžingsniuojame 5 ratus ir aš pasikėliau Mon Amie į riščią.Ji pradėjo spardytis,nes nenorėjo paklusti.Aš trenkiau jai steku ir ji apsiramino.Pradėjome greitai riščiuoti.Ji nuleido galvą ir greitai riščiavo.Perriščiavom per kryžiukus ir aš paplekšnojau kumelei per kaklą.
-Mon Ami,nevaidink čia nuskriaustos,pati prisiprašei. Wink
Ji pakėle galvą ir aš pagaliau galėjau susikaupti.Pasukau MA į kryžiukus.Likus 10 metrų iki pirmosios kliūties ji pasikėlė zovadą.Aš ją prilaikiau iki riščios ir ji suprato,kad per kliūtį reikia peršokti riščioje.-Gerutė mano,-pasakiau ir padaviau cukraus gabaliuką.
Tuomet apžingsniavom 3 ratus ir aš pasikėliau Mon Amuką į zovadą.Kaip visada pirma energingas šokinėjimas,po to normali zovada.Apzovadavome 2 ratus ir aš pasukau Mon Ami į statmenas.Ji pagreitėjo prieš pat kliūtis.Skačkėmis apšokinėjom visas kliūtis ir supratusi,kad Mon Ami dar nežada sustoti,pasukau ją į lygiagretes.O vat tada Mon Ami supratusi,kad reikės dar porą kartų šokti,nusprendė pristabdyti.Bet buvo per vėlu.Ji persikėlė į riščią,o aš vėl pasikėliau į zovadą.Peršokom per lygiagretes ir aš leidau Mon Amšukei bėkti kur nori, ir kada tik nori sustoti.Tad mes apibėgom maždaug 10 ratų Very Happy Laughing zovada,kol MA pagaliau pavargo.
-Žinai,Mon Amie.Tau reikia imti Ištvermę Very Happy .gerai,nesijuoksiu iš tavęs.Gerutė mano.
Padaviau jai 5 gabaliukus cukraus ir pasukau ją link išėjimo.Nulipau,sutvarkiau balnalipes ir atveržiau pavaržą.Tada nuėmiau balną ir užrišau vadeles.O tada paleidau Mon Amie laisvai pasilakstyti manieže,kol aš sutvarkysiu kliūtis.Padėjau balną ant tvorelės ir nuėjau tavrkyti kliūčių.Viską sutvarkiau po gero pusvalandžio.Po to pasigavau MA ir uždėjau balną,bei priveržiau truputį pavaržą.Išsivedžiau ją į arklides.
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimePir. 04 07, 2008 12:48 pm

Ateinu čia su Mon Amuku.Priveržiu pavaržą ir susitvarkau balnakilpes.Sėdu į balną.Tik tada prisimenu,kad reikia pastatyti kliųtis.Vėl nulipu ir pririšu Mon Amie prie stulpelio.Pati nueinu į sandėliuką ir pradedu statyti šiais kliūtis:
Kryžiuką~50cm
Kryžiuką~60cm
Kryžiuką~70cm
Kryžiuką~80cm
Statmeną~60cm
Statmeną~70cm
Statmeną~80cm
Statmeną~60cm
Lygiagretę~50cm
Lygiagretę~50cm
Lygiagretę~50cm
Pastačiusi kliūtis uždarau sandėliuką ir nueinu pas Mon Amie.Ji žvalgėsi aplink ir bandė nukąsti kordą,prie kurio ji buvo pririšta.
-Mon Amie baik.
Atsirišau ją.Užlipau ir pasiraginau į žingsnį.Ji pradeda žingsniuoti.Apžingsniuojame 5 ratus ir aš pasikėliau Mon Amie į riščią.Ji pradėjo spardytis,nes nenorėjo paklusti.Aš trenkiau jai steku ir ji apsiramino.Pradėjome greitai riščiuoti.Ji nuleido galvą ir greitai riščiavo.Perriščiavom per kryžiukus ir aš paplekšnojau kumelei per kaklą.
-Mon Ami,nevaidink čia nuskriaustos,pati prisiprašei.
Ji pakėle galvą ir aš pagaliau galėjau susikaupti.Pasukau MA į kryžiukus.Likus 10 metrų iki pirmosios kliūties ji pasikėlė zovadą.Aš ją prilaikiau iki riščios ir ji suprato,kad per kliūtį reikia peršokti riščioje.-Gerutė mano,-pasakiau ir padaviau cukraus gabaliuką.
Tuomet apžingsniavom 3 ratus ir aš pasikėliau Mon Amuką į zovadą.Kaip visada pirma energingas šokinėjimas,po to normali zovada.Apzovadavome 2 ratus ir aš pasukau Mon Ami į statmenas.Ji pagreitėjo prieš pat kliūtis.Skačkėmis apšokinėjom visas kliūtis ir supratusi,kad Mon Ami dar nežada sustoti,pasukau ją į lygiagretes.O vat tada Mon Ami supratusi,kad reikės dar porą kartų šokti,nusprendė pristabdyti.Bet buvo per vėlu.Ji persikėlė į riščią,o aš vėl pasikėliau į zovadą.Peršokom per lygiagretes ir aš leidau Mon Amšukei bėkti kur nori, ir kada tik nori sustoti.Tad mes apibėgom maždaug 10 ratų zovada,kol MA pagaliau pavargo.
-Žinai,Mon Amie.Tau reikia imti Ištvermę .gerai,nesijuoksiu iš tavęs.Gerutė mano.
Padaviau jai 5 gabaliukus cukraus ir pasukau ją link išėjimo.Nulipau,sutvarkiau balnalipes ir atveržiau pavaržą.Tada nuėmiau balną ir užrišau vadeles.O tada paleidau Mon Amie laisvai pasilakstyti manieže,kol aš sutvarkysiu kliūtis.Padėjau balną ant tvorelės ir nuėjau tavrkyti kliūčių.Viską sutvarkiau po gero pusvalandžio.Po to pasigavau MA ir uždėjau balną,bei priveržiau truputį pavaržą.Išsivedžiau ją į arklides.Dar eidama pasakau:
-Tu,ką šiandien praeitą treniruotę kartojai????-ir nusijuokiau Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 8:12 am

Ateinu su Volturno.
Uzlipu...
Zingsniuojam 10 min po to paraginus pradedam risciuoti.

volturno ramei,no energingai bega. Surengu ji
Padarem voltukus,trumpinimas-ilginimas riscios ir perejimai.zirgas jau truputi supranta ka ir kaip reikia daryti
Perbegam kavaletes persokam maza kliutele,padarem voltuka vel persokam kliutele.Paploju per kakla .Pakeliu zovada.Pasuoliuojam kelis ratus ir persokam vel maza kliuti.Pazovaduojam dar kelias minutes ir persokam 90cm Vel paraginu ir persokam 1.10

Po to padarem voltukus ir perejimus
Pagiriu ir truputi parisciuojam...ir zingsniuojam 10 min po to nulipu,susitvarkua balna einam atgal i garda...
Atgal į viršų Go down
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 10:39 am

Ateinu čia su Mon Amie.Nuimu jai poponą ir pririšu (kaip visada).Nueinu pastatyti kliūtelių.
Kryžiuką~50 cm
Kryžiuką~60 cm
Kryžiuką~70 cm
Kryžiuką~80 cm
Kryžiuką~90 cm
Kryžiuką~100 cm
-Na,Mon Ami... Šiandien padirbėsi neblogai,nes dar trenerės neturi,bet nieko-greitai turėti. Smile
Kol visą tai sakiau,atrišau MA ir nusivedžiau į maniežo vidurį.Leidau apuostyti kliūtis.Po to padidinau ratą ir pasiraginau į žingsniuką.Lengvą ir minkštą žingsniuką.Pažingsniavome apie 10 min Shocked .Tuomet pasikėliau Mon Amuką į riščią ir pasukau ant kordo į pirmąjį kryžiuką.Ji ramiai peršoko ir pažiūrėjo į mano reakciją.
-Neblogai Smile ...
Ji ir toliau riščiavo.Tada vėl pasukau ją į kryžiuką,tik šį kartą-aukštenį.Ji peršoko,o aš pagalvojau,kad verčiau aš kumelę laisvėje pašokdinsiu.Pristabdžiau ją (nes ji vis dar riščiavo),priėjau ir atsegiau nuo kordo.
-Na.kagi.... Pašokinėsime laisvėje. bounce Very Happy
Ji pradėjo dūkti,bet po keletos minučių nurimo.
-Na,va.Galim pradėti darbą. Razz
Aš pliaukštelėjau botagu per smėlį,šalia Mon Amie.Ji pradėjo riščiuoti ir neblogai perriščiavo per kliūtelę.O tada net nebereikėjo jos vyti per kliūtis,ji pati kuo geriausiai peršokdavo Smile .
-Šaunuole,Mon Amie.... Nesitikėjau iš tavės to. Smile
Pasišaukiau Mon Ami.Ji atbėgo ir aš jai padaviau cukraus.
-Pavargai jau? Smile
Ji pradėjo lakstyti ir vėl peršoko per visas kliūtis.
Tada aš ją pasigavau ir prisegiau.Išsivedžiau arklidėn...
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeKv. 04 10, 2008 5:29 am

Atvedu cia Balaubet.Uzsedu zingnsiuj u5 min.Ir PRADEDU RISCIUTI.rISCIUJU 10MIN.TADA ZINGSNIUJU 2 MIN.pAREDEDU ZOVADUOT.2MIN.pAILSIM 3MIN.Keliam zovadedele ir einam sokt:
50cm.kryziuka
110cm.kliuti
120cm.(4 kartus)
ir 150.
Baigusnusedu ir vedu ji namo.
Konkūro maniežas S

Konkūro maniežas S
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeKv. 04 10, 2008 5:30 am

Atvedu cia Buterfly Flip.Uzsedu zingnsiuj u5 min.Ir PRADEDU RISCIUTI.rISCIUJU 10MIN.TADA ZINGSNIUJU 2 MIN.pAREDEDU ZOVADUOT.2MIN.pAILSIM 3MIN.Keliam zovadedele ir einam sokt:
50cm.kryziuka
110cm.kliuti
120cm.(4 kartus)
ir 150.
Baigusnusedu ir vedu ja namo.Pagiriu ir duodu skanesta.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeSk. 04 13, 2008 5:23 am

Atvedu cia Buterfly Flip.Uzsedu zingnsiuj u5 min.Ir PRADEDU RISCIUTI.rISCIUJU 10MIN.TADA ZINGSNIUJU 2 MIN.pAREDEDU ZOVADUOT.2MIN.pAILSIM 3MIN.Keliam zovadedele ir einam sokt:
50cm.kryziuka
110cm.kliuti
120cm.(4 kartus)
ir 150.
Baigusnusedu ir vedu ja namo.Pagiriu ir duodu skanesta. What a Face eina arklys kariauja
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeSk. 04 13, 2008 5:23 am

Atvedu cia Balaubet.Uzsedu zingnsiuj u5 min.Ir PRADEDU RISCIUTI.rISCIUJU 10MIN.TADA ZINGSNIUJU 2 MIN.pAREDEDU ZOVADUOT.2MIN.pAILSIM 3MIN.Keliam zovadedele ir einam sokt:
50cm.kryziuka
110cm.kliuti
120cm.(4 kartus)
ir 150.
Baigusnusedu ir vedu ji namo.
Konkūro maniežas S
kariauja eina arklys albino cherry
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeSk. 04 13, 2008 12:48 pm

Atėjau čia su Mon Ami.Pririšau ją prie stulpo ir nuėjau į sandėliuką kliūčių.Sustačiau šiais kliūtis:
Kryžiuką~50 cm
Kryžiuką~60 cm
Kryžiuką~70 cm
Kryžiuką~80 cm
Kryžiuką~90 cm
Kryžiuką~100 cm
Mon Ami žiūrėjo,kaip aš statau kliūtis,kurias jai teks įveikti.Priėjau prie kumelės ir nuėmiau poponą,bei sutvarkiau balnakilpes.Sėdau į balną.Pasiėmiau steką ir pasiraginau į žingsniuką.Ji lėtai lėtai pradėjo žingsniuoti.Aš,nuvargusi šiek tiek,pasiraginau ją į spartesnį.Apžingsniavome 10 ratų ir aš pasikėliau MA į riščią.Riščiavome 5min ir po to peršokau per pirmus du kryžiukus.Neblogai.Pasikėliau zovadikę ir peršokome per likusius kryžiukus.Paplekšnojau per kaklą ir daviau cukraus gabaliuką.Pasikeitėme kryptį.Apsipratimui apžingsniavome 3 ratukus ir pasikėlėm riščią.Vėl peršokom per pirmus du kryžiukus.Pakilom zovada.Per likusius kryžiukus perskriejome ir sustabdžiau Mon Amie iki žingsnio.Laisvais pavadžiais apžingsniavę porą ratų,pasikėliau riščią.Laisvais pavadžiais padarėme skersavimą.Paplovau per kaklą ir nulipau.Sutvarkiau balnakilpes ir atveržiau pavaržą.Priėjusi prie vartelių pririšau MA.Sutvarkiau kliūtis ir grįžau pas kumelę.Uždėjau poponą ir nusivedžiau į namus...
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimePir. 04 14, 2008 6:56 am

50cm Kryziukas
70cm Kryziukas

90cm Statmena
1.15cm Statmena
1.20 cm Lygegrete

Ateinu su Volturno, priverziu pavarza ir pasiilginu kilpas.Paglostau kakla,
uzsilipu ant zirgo.Patogiai isedu i balna.
Paraginu Volturn zingsniu,apeinam keleta ratuku ir keliam riscia.
Risciuojam 7min ir padarom : Padarem:voltu,serpantinu,trumpinimas-ilginimas riscios,perejimai.Zirgas ne blogai padare.Paglostau ir raginu Ramy zovada.

Zovaduojam kelis ratukus.Padarem voltu ir
pereinam i riscia,poto i zingsni.Pazingsniuojam 5 min ir vel keliam zovada..
Iveikiam visa marsruta.

- Geras berniukas
Pereinam i riscia ir atiduodu pavadziais.
Aprisciojam 4 ratus ir zingsniuojam paploju per kakla.
Po 10 min ir nusoku nuo zirgo.
Atverziu pavarza.Duodu keleta skanestu ir pagiriu Volturno uz
gera darba.Susitvarkau balna ir iseinam...
Atgal į viršų Go down
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 4:45 am

Atvedu čia Mon Amie.Uždedu ir žingnsiuoju 5 minutes aplink maniežą.Pradedu rišcčiuoti.Į kairę ir į dešinę.Riščiuoju 7 min.3 min ilsiuosi.Sėdu į mokamą ir riščiuoju 4 min.su voltukais.Pakeičiu kryptį ir einu šokti 20 cm.kartele.Tada duodu 2 min.poilsio,keliu zovada ir einu šokti:
30cm(5 kartus)
50cm(3 kartus)
60cm(5 kartus)
70cm(1karta)
80cm(3 kartus)
Duodu žirgui ilgą pavadį ir ramiai žingsniuoju.Nusėdu apvedu ją aplink maniežą 2 ratukus ir vedu namo.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 4:49 am

Atvedu cia Volturno.Uzdedu zingnsiuju 5min.Pardedu risciuti.risciuju 10min.tada pailsim 3 min.Pardedu zoavaduoti.Pazovaduoju i veina puse 2 min.Tada pekiciu krypti.paislsiu 1 min>ir vel keliu zovada.Tada einu sokti:
50cm Kryziukas(5 kartus)
70cm Kryziukas(2kartai)

Petratuka 1min.
90cm Statmena(2 kartus)
1.15cm Statmena(1karta)
1.20 cm Lygegrete(2kartus.)

Tada pardedu zingnsiuti su zirgu aplink mannieza.Nusedu ir vedu i manieza.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeAntr. 04 22, 2008 8:10 am

Atsivedu cia Volturno
Pasitraukiu toleliau ir paraginu zirgiu.
Is pradziu zingine( 5min), veliau ristele (kokias 8min).
Veliau paraginu iki zovados, o zirgas lekia kiek tik galedamas.
Pristabdau Volturno
Pirma kliutelė 60cm statmena.Volturno pukiai ja iveikia.
Priartejame prie 80cm kryziuko.Volturno persoko ja auksciau nei reikejo,

-Bravo
Veliau 90cm sistema. Dar paraginu zirga iki zovados, veliau iki risteles, galiausiai isivis sustabdau.
Baigiam.
-ssivedu Volturno
Atgal į viršų Go down
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeTr. 04 23, 2008 6:39 am

Atvedu cia Buterfly Flip.Uzsedu zingnsiuj u5 min.Ir PRADEDU RISCIUTI.rISCIUJU 10MIN eina arklys .TADA ZINGSNIUJU 2 MIN.pAREDEDU ZOVADUOT.2MIN.pAILSIM 3MIN.Keliam zovadedele ir einam sokt:
50cm.kryziuka
110cm.kliuti
120cm.(4 kartus)
PERTRAUKA 2MIN.
ir 150.(TRUMPAS 5 KLIUCIU MASRUTELIS)

Baigus zingsniuju,duodu ilga pavadi ir energingai einu link isejimo.Ir isjoju is maniezo.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeTr. 04 23, 2008 6:40 am

Atvedu cia Balaubet.Uzsedu zingnsiuj u5 min.Ir PRADEDU RISCIUTI.rISCIUJU 10MIN.TADA ZINGSNIUJU 2 MIN.pAREDEDU ZOVADUOT.2MIN.pAILSIM 3MIN.Keliam zovadedele ir einam sokt:
50cm.kryziuka
110cm.kliuti
120cm.(4 kartus)
PERTRAUKA 2min.
ir 150.(ir trumpas 6 kliuciu masrutas)
Baigus nuo jo,permetu pavadi per galva ir vedu ji namo.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimePen. 04 25, 2008 5:10 am

Atvedu cia Balaubet.Uzsedu zingnsiuj u5 min.Ir PRADEDU RISCIUTI.rISCIUJU 10MIN.TADA ZINGSNIUJU 2 MIN.pAREDEDU ZOVADUOT.2MIN.pAILSIM 3MIN.Keliam zovadedele ir einam sokt:
50cm.kryziuka
110cm.kliuti
120cm.(4 kartus)
ir 150.
Pailsim 5 min.
sokam 165cm.(3 kartus)
Tada pailsim 6min.
Baigus nusedu ir vedu ji namo.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimePen. 04 25, 2008 5:10 am

Atvedu cia Buterfly Flip.Uzsedu zingnsiuj u5 min.Ir PRADEDU RISCIUTI.rISCIUJU 10MIN .TADA ZINGSNIUJU 2 MIN.pAREDEDU ZOVADUOT.2MIN.pAILSIM 3MIN.Keliam zovadedele ir einam sokt:
50cm.kryziuka
110cm.kliuti
120cm.(4 kartus)
PERTRAUKA 2MIN.
ir 150.(TRUMPAS 5 KLIUCIU MASRUTELIS)

Baigus zingsniuju,duodu ilga pavadi ir energingai einu link isejimo.Ir isjoju is maniezo.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimePen. 04 25, 2008 5:21 am

Atvedu cia Volturno.Uzsedu.Zingsniuju 5 min.Tada pradedu risciuti.Risciuju 7 min.I kaire ir i desine.Paisim 3 min.Tada as ji susirengiu ir keliu zovadele.Zovaduojame aplink manieza 3 min.Tada paislim 3min.Kylam zovada i kita puse ir zovaduojam 4 min.Zingsniuju 4 min.Ir soku:
80cm(2 kartai)
1m.(2kartai)
Pailsim 2 min.Ir vel:
110cm(3kartus)
120cm(2kartai)
ir 130cm(uzeinam 5kartus).
Zingsniuju 10min.Energingai ir atidavus pavadi.Tada nulipu nuo Volturno ir vedu i garda.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeŠt. 04 26, 2008 8:47 am

Kryziuka - 60cm
Kryziukas - 90cm
Statmena - 90cm
Lygegrete - 50cm
Statmena- 80


Ateinu su Deserttu
Susitvarkau balna ir uzlipu
pazingsniuojam 6min
Pakeliu riscia ir perbegam kavaletes.
Padarom apsilima:
10 min riscios
5 min zingnsiu
8 min zovada
3min pazingsniuojam ir keliam zovada.Padarem voltuka ir
iveikiam visa marsruta.
Atiduodu pavadziais.risciojam 3min ir zingsniuojam 9min

Nusoku nuo zirgo.Atverziu pavarza,susitvarkau balna ir mes einam atgal i garda..
Atgal į viršų Go down
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeSk. 04 27, 2008 1:12 pm

Atvedu cia Balaubet.Uzsedu zingnsiuj u5 min.Ir PRADEDU RISCIUTI.rISCIUJU 10MIN.TADA ZINGSNIUJU 2 MIN.pAREDEDU ZOVADUOT.2MIN.pAILSIM 3MIN.Keliam zovadedele ir einam sokt:
50cm.kryziuka
110cm.kliuti
120cm.(4 kartus)
PERTRAUKA 2min.
ir 150.(ir trumpas 6 kliuciu masrutas)
Baigus nuo jo,permetu pavadi per galva ir vedu ji namo.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimeSk. 04 27, 2008 1:12 pm

Atvedu cia Buterfly Flip.Uzsedu zingnsiuj u5 min.Ir PRADEDU RISCIUTI.rISCIUJU 10MIN .TADA ZINGSNIUJU 2 MIN.pAREDEDU ZOVADUOT.2MIN.pAILSIM 3MIN.Keliam zovadedele ir einam sokt:
50cm.kryziuka
110cm.kliuti
120cm.(4 kartus)
PERTRAUKA 2MIN.
ir 150.(TRUMPAS 5 KLIUCIU MASRUTELIS)

Baigus zingsniuju,duodu ilga pavadi ir energingai einu link isejimo.Ir isjoju is maniezo.
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitimePir. 04 28, 2008 6:48 am

Ateinu su Desertu
Uzlipu...
Zingsniuojam 10 min po to paraginus pradedam risciuoti.
Desertas ramei bega. Surengu ji

Padarem voltukus,trumpinimas-ilginimas riscios ir perejimai.
Perbegam kavaletes persokam maza kliutele,padarem voltuka vel persokam kliutele.Paploju per kakla .Pakeliu zovada.Pasuoliuojam kelis ratus ir persokam vel maza kliuti.Pazovaduojam dar kelias minutes ir persokam 90cm Vel paraginu ir persokam 1.10
Po to padarem voltukus ir perejimus
Pagiriu ir truputi parisciuojam...ir zingsniuojam 10 min po to nulipu,susitvarkua balna einam atgal i garda...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Konkūro maniežas
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Konkuro aikste
» Konkuro treniruotes pas prometuke.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaga :: Veikla :: Maniežai-
Pereiti į: