Pasaga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasaga


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Konkuro aikste

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 29
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Konkuro aikste Empty
RašytiTemos pavadinimas: Konkuro aikste   Konkuro aikste Icon_minitimeAntr. 03 25, 2008 8:03 am

Konkuro aikste Showjump
Puiki konkuro aikste,kurioje bus galima joti siltu oru. Smile
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 29
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Konkuro aikste Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkuro aikste   Konkuro aikste Icon_minitimePen. 04 25, 2008 12:14 pm

Atvedu čia Cholstomer.Susitvarkau kilpas ir priveržiu pavaržą.Tada įsėdu į balną ir pasiraginu į žingsnį.Mes apžingsniuojame 3 ratus.Padarome voltą ir pasikeičiame kryptį.Apeiname 1 ratą ir aš paprašau kliūčių statytojo,kad sustatytu man kliūtis.
Kryžiukas~50 cm
Kryžiukas~60 cm
Kryžiukas~70 cm
Kryžiukas~80 cm
Kryžiukas~90 cm
Kryžiukas~100 cm
Kai viską sustatė,aš padėkojau ir jis nuėjo.Pasiraginau Cholstomer į riščią ir apriščiavome 2 ratus.Tada pasikėliau zovadą ir peršokom per pirmasiais kliūtis.Paplojau per žirgiaus kaklą ir toliau nuzovadavome tolyn,link kliūčių.Kai visas peršokom,susistabdžiau žirgių,paplojau per kaklą ir padaviau cukraus.Tada apžingsniavome 2 ratus ir pasikėliau riščią.Truputį pabandėme skersuoti.Nepavyko.Aš nulipau ir viską sutvarkiau.Išėjau iš aikštės su Cholstomer.
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 29
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Konkuro aikste Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkuro aikste   Konkuro aikste Icon_minitimeŠt. 04 26, 2008 10:16 am

Ateinu čia su Mon Amie.Priveržiu pavaržą,susitvarkau kilpas ir sėdu į balną.Pasiraginu kumelę.Apžingsniuojame 3 ratus ir aš paprašau kliūčių statytojo,kad sustatytų man kliūtis.
Kryžiuką~50 cm
Statmeną~60 cm
Lygiagretė~50 cm
Kryžiukas~80 cm
Lygiagretė~70 cm
Statmena~90 cm
Kai statytojas vsiką sustatė aš pedėkojau.Pasiraginau MA į riščią ir pasukau į pirmasiais tris kliūtis.Ji per pirmą peršoko puikiai,ir atrodo pakilimas susitvarkė.Antroji jai buvo sunkestė,tad ji pasikėlė zovadą,o aš ją pristabdžiau.Tad greitoje riščioje peršokom.Bet dar liko trečia kliūtis Laughing ....Per trečia ji perriščiavo ir aš po kliūties pasiraginau ją zovadą...ir mes nudundėjome tolyn,link kitų kliūčių.Kitas peršokome be problemų... Very Happy
Tada dar truputį pariščiavome,o po 5 min,aš leidau Mon Amukui atsipūsti.Bet atsipūtimas buvo keliavoimas namo.Tad aš nulipau ir ją nusivedžiau... Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Konkuro aikste Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkuro aikste   Konkuro aikste Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 6:18 am

Atsivedu Štorma, daverziu pavarza ir uzsedu.pradedam nuo zingsnio.Padarom pora voltu.pakeiciam krypti.Po to pasiraginu riscia ir pradedu kilnotis, apsukam porą ratu palei sienele, padarom volta, truputi paminkstinu galva ir susirengiu.tada perbegam per kavaletes.paglostau ji ir vel griztam prie sienelės.Padarom visus elementus.Zingsniuojam tris ratus.po to keliu zovada ir isedu i balna.zovaduojam keturis ratus.tada padarom volta.Pakeicma koja ir darom volta i kita pusę,.po to is zovados uzvedu ant statmenos 80cm.puikiai persokam.pagiriu Štormy.pereinam i riscia jojam i kryziųuą 50 cm,persokam.paploju jam per kakla.po kliuties zovada iskart imam statmena1m.sia iveikiam taip pat puikiai.paploju per kakla ir vedu i lygiagrete 1.10cm.taip pat persokampagiriu ji ir apzovaduojam dar rata.po to pereinam i riscia ir aprisciuojam du ratus.galiausiai stabdau ir zingsniuojam 15 minuciu.duodu pavadzius, atleidziu pavarza.po to sutvarkau balna ir vedu ji i garda.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Konkuro aikste Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkuro aikste   Konkuro aikste Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Konkuro aikste
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Konkuro treniruotes pas prometuke.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaga :: Lauko aikštelės,Hipodromai-
Pereiti į: