Pasaga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasaga


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mažasis maniežas

Go down 
+2
Death_on_horse
Mon Amie
6 posters
AutoriusPranešimas
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeAntr. 03 25, 2008 12:13 pm

Stai cia musu mazasis maniezas,kuriame galima vaikyti ir joti zirgus.

Mažasis maniežas Eq518_10

Sekmes Wink


Paskutinį kartą redagavo Mon Amie, Št. 04 12, 2008 1:06 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeŠt. 03 29, 2008 5:22 am

Ateinu cia su Mon Amie.Ji apsizvalge ir viena karta spyre i ora.
-Nu,kas nepatinka???
As nuemiau jai popona,priverziau pavarza ir susitvarkiau balnakilpes.Tuomet sedau i balna.Pasiraginau MA i zingsni.Apsilimas buvo toks:
Zingsniu~7min.
Riscia~5min.
Zingsniu~5min.
Tuomet baigusios apsilima papleksnau jai per kakla ir pasiraginau i riscia.Ji risciavo labai graziai-aukstai keldama kojas.Todel,as jai daviau cukraus gabaleli.Tuomet pasiraginau i zovada ir zovadavome 5min.As ja sustabdziau iki zingsnio.Zingsniu keliavome 10min.Tada as nuvairavau ja iki isejimo,nulipau,sutvarkiau balnakilpes,atverziau pavarza ir uzdejausi popona issivedziau MA is maniezo. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:06 am

Atkulniuoju cia su Summer Night.Jis,ilgokai stovejes garde,nudziugo,kad bus galima palakstyti.As nuemiau jam popona,susitvarkau balnakilpes ir uzverziu pavarza.Tuomet sedu i balna ir pasiraginu ji i zingsni.Jis pradeda ramiai zingsniuoti maniezo pakrasciu.Apzingsniave 5 ratus,pasikeliau Summer i riscia.Jis ramiai pakilo ir dar aprisciavome 3 ratus. Tuomet pradejome daryti skersamina.Jam visai neblogai pavyko.
-Saunuolis,gerai padariai.- ir padaviau jam cukraus.Tada pakeiteme kryti ir as apsiraginau Summer Night i zingsni.Jis graziu zingsniu apejo 4 ratukus.Tada as ji vel pasiraginau i riscia ir dar karta padareme skersavima.Jis ir vel pade-are graziai ir tiksliai,kaip reikejo.Tada vel riscioje padareme "Petys vidun".
-Graziai padarei Very Happy .Na viskas,siandien rimtai nebedirbsime.
As pasiraginau ji i zovada ir daviau ilgus pavadzius,kad jis galetu palekioti.Lekiojo jis apie 20 min,kol as jo nesustabdziau.
Tada as nulipau,sutvarkiau balnakilpes,atverziau pavarza ir uzdejau popona.Issivedziau ji arkliden. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimePir. 03 31, 2008 12:11 pm

Ateinu cia su Mon Amie.Nuimu popona,susitvarkau balnakilpes,priverziu pavarza.Sedu.
Apsilima darome ~ 15min.
Risciuojame ~ 10min.
Zingsniuojame ~ 5 min.
Risciuojame ~ 5min.
Zovaduojame ~ 10min.
Zingsniuojame ~ 15min.
Taip ir praeina mano treniruote.Uzdedu popona,sutvarkau balnakilpes,atverziu pavarza ir issivedu. Smile
Visa treniruote praeina be bairiu.As dziaugiuosi tuo Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeAntr. 04 01, 2008 6:16 am

Ateinu cia su Cholstomer.
-Na,ka?Josim? Smile
As nuimu jam popona,priverziu pavarza,susitvarkau balnakilpes.Sedu i balna.Pasiraginu Cholstomer i zingsni.Jis pradeda linksmai zingsniuoti.
-Ko cia toks linksmas tu? Smile
Zingsniavome 10min,kl pasikeliau ji i riscia.Jis suglaude ausis ir pasileido zovada.As ji pristabdziau ir papleksnojau per kakla.Po to pagalvojau.
-Jis daro panasiai kaip Mon Amie.Matosi,kad ju veisles sutampa Smile .
Vel pasiraginau ji i riscia ir jis pakilo.Riscia begome 10min.Sustabdziau ji.Nulipau.Nusivedziau ji iki varteliu ir pasiemiau korda.Prisegiau ji ir sutvarkiau balnakilpes.Dar pasiemiau botaga.Botagu pliaukstelejau per zeme,salia Cholstomer.Jis pradejo zovaduoti,dukti,selti.Po 15min. pavargo.Leidau pailseti ir vel pasiraginau ir riscia.Jis pradejo graziai risciuoti ir as ji pagyriau.Tuomet sustabdziau ji ir priejau prie jo,nusegiau korda.Uzdejau popona ir issivedziau is maniezo. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeAntr. 04 01, 2008 9:32 am

Ateinu su Purity.Uzsedu ant zirgo ir padarome lengva treniruote -

' 8 min zingnsiu
' 6 min riscia
' 6 min riscia i kita puse
' 5 min riscia voltuose
' 5 min zovada
' 5 min zovada i kita puse
' 3 min riscia voltuose
' 8 min zingsniu

baigiame ir eianm atgal i garda...
Atgal į viršų Go down
prometuke
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
prometuke


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-04-02
Age : 28
Miestas : Belmontas/Vilnius-Siauliai.

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeKv. 04 03, 2008 10:41 am

Atvedu cia Buterfly Flip.Si pradeda myusitystis,ir kandziotis.Bet as juk turiu botageli. Twisted Evil Apevdu ja aplink manieza 5 ratus,kad inai apsiprastu,Tada stoju i ratuka viduryje.Kumele pradeda "vaidinti"kaip naivi platake,vis maivosi ir spardosi.Pakeliu ja ricia ir risciujame 10min.Tada pazingsniujame 3 min.Ir as ja pakeliu vel ricia,begam 5 min.Pailism 1min.Ir keliam zovadele.Zovaduojam 5 min.(I abi puses po 2 min.30s. i veina puse ir i kitra zinoma pires keiciant krypti pailsim 1 min.)Baigsu atsipustam 7min.Ir as ja paleidziu palakstyti veinai,nes nieko nera manieze.Ji sau lakto baidosi sienu affraid Shocked .Po to pati prieina prie manes as jai prisegu korda.Ir vedu namo
Atgal į viršų Go down
http://www.aliuras.lt
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeKv. 04 03, 2008 1:07 pm

Ateinu cia su Mon Ami.Ji apsizvalgo ir suzvengia.Nuimu jai popona,priverziu pavarza,sutvarkau balnakilpes.
-Mo....n Am.......ie!!!!!!!Baik muistytis.-pasigirsta mano balsas per visa manieza.
Seip ne taip as uzlipu ant Mon Amie. Smile Pasiraginu balsu i zingsni.ji pradeda zingsniuoti.Apsilima darome labai ilgai~30min.
Zingsniu~10min.
Riscia~8min.
Zingsniu~5min.
Riscia~4min.
Zovada~5min.
Prastabdau ja po zovados ir papleksnoju per kakla.Mes pazingsniuojame 5min. Ir as vel pasiragina MA i zovadele.Ji ramiai pakyla,bet staigiai meta ozi,stojasi piestu ir as vos neisgriunu is balno.
-Mon Amie..... Evil or Very Mad Ka cia sugalvojai???
As jai trenkiau steku.Ir pamaciau,kad yra pastatyta viena kliutis-1 metras.
Pristabdziau Mon Amie i riscia..... ir pasukau tiesiai i kliuti.VIENO METRO affraid affraid affraid Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Dar,kad butu langviau persokti pasikeliau zovada.Ji pradejo lekti skackem,o as i tai nekreipiau demesio,nes galvoje buvo tik viena mintis:GERAI PERSOKTI KLIUTI.As prigludau prie MA.Ir stai liko 3 metrai iki kliuties.Ji pasiryo sokti..... Ir laisvai persoko Exclamation Exclamation Exclamation As negalejau tuo patiketi,bet ji kai as vos ne verkiau is dziaugsmo sugalvojai kai ka padaryti.Numesti mane...Ir jai tai pavyko.Voziausi kaip reta minkstai ir neskaudziai,nes greitis buvo didelis,adrenalino pilnos kelnes ir labai pagelbejo salmas.As atsistojau ir nusivaliau smeli.Pasigavau Mon Amie ir paplaksnojau per kakla.
-Gerute mano cheers ...
As uzdejau popona,sutvarkiau balnakilpes ir atverziau pavarza.Isejau....
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimePen. 04 04, 2008 2:16 pm

Ateinu čia su Montana.Nuimu jai popona.Pasitrumpinu balnakilpes ir priveržiu pavaržą.Lipu į balną.Pasiraginu Montaną i lengvą žingsniuką.
-Kadangi tavo charakterio dar gerai nepažystu,siandien dar nezovaduosim. king Smile
Mes apšilimą darįme apie 20min.- ilgokai.:
Žingsniu~10min.
Riščia~5min.
Žinsniu~5min.
Po apšilimo pasiraginau kumelę į riščią.Ji lengvai pasikėlė ir jau buvo pasiruošusi rimtai padirbėti.
-Montaną,deja turiu tave nuvilti.Šiandien rimtai nedirbsime.Sian tik prasilakstysim Smile .
Riščiavome apie 10min.Tada sustabdžiau Montaną ir paplekšnojusi per kaklą padaviau kumelei cukraus.Pažingsniavome dar 10min. Tuomet pažiūrėjau į laikrodį~23:15h.Vėlu...
-Siandien treniruotę baiksime ankščiau,nes jau vėlu.
Nulipau nuo Montanos,sutvarkiau balnakilpes.Atveržiau pavaržą ir uždėjau poponą.Išsivedžiau kumele namučio....
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 4:43 am

Atsivedu savo maziuka
Jis atsistoja normaliai ir pradeda vietoje metyti brekus. As patempiu korda ir raminu zirga. Po to isilginu korda, ir zirgas is karto pradeda suoliuoti. Jis bega uzrietes galva, labai pasiputes. Sustabdau zirga. Tada pakeliu riscia, ir zirgas bega normaliai. Jo riscioje pilna pasinesimu, tempimosi ir viso kito, taciau jis bent jau risciuoja. Taip 10 min i viena, po to i kita puse. Pazingsniuoja zirgas apie 5 min. Po to isilginu korda, ir ziuriu, ka darys zirgas. Jis paknapstineja zeme ir atsigules issivoloja. Kai jis atsikelia, nuvlau zirga.Dar pavedzioju ir vedu i arklides.
Atgal į viršų Go down
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeŠt. 04 12, 2008 1:33 pm

Atsivedu čia Mon Ami.Nuimu jai poponą ir pasiėmu vaikymo botagą.Nusivedu ją į maniežo vidurį ir kumelė iš kart pradeda zovaduoti ir mėtyti ožius.Aš ją truputį pristabdau ir leidžiu zovaduoti toliau,tik be ožių. Smile Ji ramiai zovadavo,riščiavo,mėtė ožius ir darė visokius (savo noru)Išjodinėjimo elementus.Tai mane labai nustebino Rolling Eyes .Pristabdžiau ją ir leidau pažingsniuoti.Nuleidusi galvą MA apžingsniavo apie mane 5 ratus.Pati be mano komandos pasikėlė riščia ir pradėjo aukštai kelti kelius.
-Mon Ami,nežinojau,kad tu moki "Ispanišką žingsnį" Smile ...
Mon Amukas pažiūrėjo į mane ir pasileido lauko zovada.Tuomet aš pastebėjau,kad man botago,net nereikia-ji viską daro pati.Tai irgi mane nustebino cheers Po to nusprendžiau,kad manęs Mon Ami daugiau nestebins. alien Bet ir vėl nustebino.Sustojo ir priėjo prie manės,kad jau keliautume namo.Aš ją nusivedžiau ir uždėjusi poponą išsivedžiau... Smile
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeKv. 04 17, 2008 8:44 am

Ateinu čia su Mon Amie.Nuimu jai poponą,susitvarkau balnakilpes,prisiveržiu pavaržą ir sėdu į balną.Pasiėmu steką.Blauzdomis pasiraginu Mon Amuką į žingsnį.Ji strikteli,bet ramiai pradeda žingsniuoti.
-Mon Amie,kas tau čia pasidarė?Keliu tave į žingsnį ir tu strikinėti pradedi Suspect .
Mes ramiai apžingsniuojame 10 ratų apie visą maniežą.Tuomet pasikeliu riščią.Pradedu kelnotis.Kelnojuosi apie 5 min,o tada sėdu mokomąją ir keliu zovadą.Atsistoja piestu ir pasikelia-tokia MA zovada.Bandau prisitaikyti prie zovados tempo.Prisitaikiūsi padarau 3 voltus ir perėjimą.Riščiojame.Padarome vėl voltą riščioje ir vėl gi keliu zovadą.Perėjimas,zovada.Taip kaitaliojam aliūrus apie 10 min,kol Mon Ami pavargsta.Susistabdau iki žingsnio.Apžingsniuojame 5 ratus.Tada nulipu nuo kumelės,sutvarkau balnakilpes,atveržiu pavaržą ir uždedu poponą.Išsivedu bounce .
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimePir. 04 21, 2008 12:51 pm

Ateinu čia su Mon Amie.Priveržiu iki galo pavaržą ir sutvarkau balnakilpes.Sėdu į balną ir pasiraginu mažąją į žingsnį.Ji pradeda žingsniuoti ir aš pagaliau viską susitvarkiusi,pasineriu į jojimo jūros bangas.Apžingsniuojam 5 ratus ir pasikėliu kumelaitę į riščią.Ji labai labai minkštai pakyla ir aš pradedu kelnotis.
-Žinai,ryt tikriausiai pradėsim mokintis varžybinės schemos,nes ji tau pravers čia. Wink -pasakau riščiuodama.
Riščioje padarome skersavimų ir petys vidun.Pasikėliu zovadą.Mon Ami meta braką ir stojasi piestu.Aš ją nuraminu ir mes ramiai zovaduojame aplink maniežą.Padarome 2 voltus ir pradedame lėkti aštuonetukais.Prisistabdau MĄ ir mes ilsimės.Ilsimės,nei daug,nei mažai-10min.Po to keliu riščią ir darom voltus,aštuonetukų porą ir varžybų porą akcentų.Viską padariusios,mes džiaugėmės ir aš kumelei paduodu cukriuką.Nulupu,sutvarkau balnakilpes ir atveržiu pavaržą.Išeiname. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimePir. 04 28, 2008 6:55 am

Atsivedu cia Štormy
Pasitraukiu siek tiek i sali ir paraginu zirgiu.
Štormas pradeda energingai zingsniuoti.
Veliau pakeliu iki risteles, o po kiek laiko jis pats pradejo zovaduoti.
Štormiukas meto brekus, vos neatsistoja piestu.
Po kiek laiko issiduksta ir pristabdau ji iki ristelės.
Po kiek laiko privedu ji prie pirmos kliuteles- 60 cm statmenos.
Paraginu Štormy ir jis ramiai be trukdziu ja persoka.
Veliau priartejam prie 90cm kryziuko. Ir ji zirgas kuo puikiausiai iveikia.
Po to persokam 80cm sistema ir 50 kryziuka
- Bravo Wink
Štormas pradeda zingsniuoti.Po 7 min issivedu is maniezo
Atgal į viršų Go down
Just&MA
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Just&MA


Pranešimų skaičius : 155
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius,Belmotas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimePir. 04 28, 2008 11:48 am

Ateinu čia su Desert Holly. Razz
-Na dirbam...
Su juo einame į maniežo vidurį.Platiname ratą.Pirma jis eina ramiu žingsniuku 2 min.Po to įsikelia į riščią lygtais būtų perskaitęs mano mintis.
-Šaunuoliukas...
Jis riščiuoja 6 min. Kol pavarksta.Jis keiasi į riščią ir staiga pradeda šokinėti,spardytis ir pan. Aš raminu.
-Ramiai...Šuoliu. What a Face
Jis pradėjo šuoliuoti puššuoliu...
-Vauuu kaip tu gražiai šuoliuoji,tiesiog PUIKU.
Jis šuoliuoja 5 min. Po ti keliasi į riščią.Riščiuoja labai ramiai.
-Gerai.Puiku.
Ir staiga surinku:
-ŠUOLIU affraid
Jis tuojau pat pradeda zovaduoti.
-Geri tavo reflexai ,turbūt tavimi labai gerai rūpinasi šeimininkė sunny
Pamačiau,kad Desert Holly treniruotes liko tik 5 min. Tagi leidau jam pailsėti(pažingsniuoti).
Treniruotė baigėsi.Išvedžiau jį į gardą.
Atgal į viršų Go down
Just&MA
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Just&MA


Pranešimų skaičius : 155
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius,Belmotas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimePen. 05 02, 2008 6:19 am

Ateinu čia su Dargard.

Nuimu poponą ir vedu jį į maniežo vidurį.Platiname ratą.Pirma darome apšilimą 10minučių po to ristele 15minučių po to vėl gi pažingsniuoja 6minutes ir keliasi į zovadą zovaduoja 15minučių kol pavargsta ,pažingsniuojame 10minučių.Jis atgauna jėgas.Pasikeliam į zoadą ir jis zovaduoja 5minutes.Aš pamačiusi,kad eržiliukui liko vaikytis tik 5minutes ir aš leidžiu jam pažingsniuoti.Baigėsi laikas.Aš Dargard nuvedu prie popono ir uždedu jį.Žingsniuojame su Dargard į arklides.
I love you
Atgal į viršų Go down
Mon Amie
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Žirgyno sąvininkė,direktorė,Bankininkė ir Išjodinėjimo trenerė
Mon Amie


Pranešimų skaičius : 517
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimePen. 05 02, 2008 11:49 am

Atvedu čia Mon Amie.Nuimu jai poponą ir prisegu kordą.Nusivedu ją iki maniežo vidurio,padidinu ratą ir pasiraginu žingsniu.Mano meilė ramiai žingsniuoja.Po 10 minučių tokio žingsniavimo keliu riščią.Mon Ami meta ožį ir ramiai pakyla.
-Šaunuolė. Very Happy
Ji žiūri į šalį,o aš-į ją.Tada timteliu kordą,kad kumelė žiūrėtų ne į šalį.Taip riščiuojame 10 minučių,kol pakeliu zovadą.Mon Amukas pradeda spardytis,aš jai duodu ilgą kordą.Ji vos ant manęs neužšoko,bet aš ją sutramdžiau Cool .MA zovadavo apie 8 minutes.Pamačiau,kad ji pavargo,todėl sustabdžiau.
-Šaunuolė. Very Happy .
Mažoji ramiai žingsniavo.Tada pažvelgiau ir pasakiau.
-GAl jau einame namo?Jau vėlu,tai man namo reikia.
Aš ją pasukau ir nusivedžiau link popono.Jį uždėjau,nusegiau kordą,prisegiau vedimo virvę ir išsivedžiau gražuolę į arklides. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://pasaga.lithuanianforum.com
Death_on_horse
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Arklidžių prižiūrėtoja ir Plepalų moderatorė
Death_on_horse


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeSk. 05 04, 2008 4:46 am

Ateinu su Desertu
Paglostau ir nuvedu arkli i maniezo viduri.

Atvynioju kelis metrus kordo ir paraginu.Desertas pradeda zinksniuoti.
Po 6 min paraginu riscia.Desertas ramei risciuoja,paraginu, kol riscia pasidaro skrandi
- Bravo
Po 10 min vel zingsniuojam,pakeiciam krypti ir paraginu zirga. Jis pasikelia riscia ir pereina per kavaletes...
paraginu ji i zovada. Desertas pradeda zaitsti.Po 8min zirgas normalei zovaduoja - Nu viskas
3min parisiuojam ir zingnsniuojam
Po 6 min ir einam atgal
Atgal į viršų Go down
vanille
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
vanille


Pranešimų skaičius : 136
Join date : 2008-03-25
Age : 28
Miestas : Vilnius,Belmontas,Giedros gardas.

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeSk. 05 04, 2008 6:18 am

Ateinu čia neorganizuotai su Schiffon į maniežą.
Kai įeiname ,aš privedu jį prie tribunų nuimu poponą.
Prisisegu kordą ir mes einame į maniežo patį patį galą.
Jis pradeda žingsniuoti taip jis žingsniavo apie 8 min.
Po 8 minučių aš pamosuoju su botagu ir jis pradeda riščiuoti,bet labai letai.
(turbūt aptingo per tiek laiko)
Tada taip riščiavome letai 5 min.
Botagu į žemę trenkiu ir jis pradeda energingai riščiuoti.
-Gerutis,-pagyriau jį,nes labai gerai riščiuoja.
Tada aš pasakiau:
-Galop Exclamation
Ir jis pradejo zovaduoti.Šaunuolis Schiffon.
Kai jis pavagsta zovaduot 10 min.
Aš jam leidžiu pažingsniuoti 5 min.
Paraginu jį vėl į riščia,o jis skersuoja mat. Laughing
Tad leidau jam paskersuot.
Po 3 min. skersavimų aš raginau taip mosavau,kad žirgas galėtu labai greitai bekt.
Pailginu kordą ir leidžiu spardytis,lekti skačkėm ir t.t. kol jis to nebedarys jis taip darė 6 min.
Aš pasikviečiu Schiffon Prie savęs ir dar apeiname kokius 3 ratus palei sieną.
Tada mes prieiname prie tribunų ir aš užmetu poponą.
Užmetus jį aš su Schiffon einame į gardą.
Atgal į viršų Go down
http://Belmontas.forumotion.com/
Just&MA
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Bankininkė,Direktorė ir Veterinarė
Just&MA


Pranešimų skaičius : 155
Join date : 2008-03-26
Miestas : Vilnius,Belmotas,Mon Amie gardas

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 7:19 am

Ateinu čia su Dargard.
-Eime į maniežo priekį.
Jis platina ratą.
-Oi,caca...
Jis daro apšilimą 15min. Po to keliasi į riščią.Riščiuoja 10min. Po to pažingsniuoja 5min.Vėliau keliasi į zovadikę.Zovaduoja 15 min.Jis pavargsta ir aš jam leidžiu biškiuka pažingsniuoti.Žingsniuoja 5min. Ir vėl keliasi į zovadą.Pazovaduoja 5min.ir vėl gi keliasi į ristelę.
-Šaunuolis.
Pamatau,kad liko 5 min. Ir leidžiu jam per tą laiką pažingsniuoti.Baigėsi treniruotė.Privedu jį prie vartelių,uždedu jam poponą ir vedu į arklidesI ... xD rabbit
Atgal į viršų Go down
poolic*
Aplinkos tvarkytoja



Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2008-04-08

Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 12:02 pm

Ateinu su Lost Casino.
Maniežo gale susitvarkau kilpas ir šoku ant mažiaus.
Pasiraginu į žingsnį, žirgiokas paklusniai pradeda žingsniuoti,
Po gerų 5 minučių pasiraginu riščią.
Lost Casino praddea spyriotis, ir neklauso mančs.
*ĖĖ!!
Užvožiu su steku, bet jis metą tikrą ožį.
*Ach tu.
Jam kliūna ir antrasis steko smūgis.
Lost pašėlsta ir pradeda aplink mažąjį maniežą lkėioti skačkėm.
Per tą laiką bandau jį nuraminti, bet sekasi nekaip.
Kol galų gale jis pats nurimsta, ir lyg niekur nieko pradeda žingsniutoi
*Kad,daugiau taip nebūtų.
Pasiraginu riščią dar kartą, šį kartą sėkmingai tad mes apriščiuojame 15 minučių.
Zovadėlė po to tiesiog pati iošsiraigna, apzovaduoju 10 minučių
ir pereinu į žingsnį, nuliou ir pavedžiooju Lost aplink manioežą.
Mes išeiname.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mažasis maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažasis maniežas   Mažasis maniežas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mažasis maniežas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaga :: Veikla :: Maniežai-
Pereiti į: